קידום אתרים ושיווק דיגיטלי

חייגו אלינו לקבלת הצעה

072-3380-631

קידום ממומן

קידום ממומן כשמו כן הוא, קידום בתשלום. אבל מה זה אומר בפועל? אז קודם כל הכוונה היא לקידום בתשלום בגוגל, מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם. קידום ממומן זה אומר תשלום על קליקים של מודעות שמפרסמים, מודעות שמובילות לאתר המקודם. יש ביטויי מפתח שונים שמתאימים לכל אתר ואתר ויש מחיר לכל הקלקה כזו בהתאם לפרמטרים שונים, ומי שעושה קמפיין ממומן צריך לדעת איך לעשות את זה נכון. לקידום ממומן יש יתרונות רבים אך מי שלא יודע איך לנהל קמפיין בצורה מקצועית עלול למצוא את עצמו מוציא המון כסף בלי תמורה. אז מה עושים?

פונים לחברת Highweb, המומחית בניהול קמפיינים ממומנים בגוגל.

לפרסם מתי שרוצים

קידום ממומן הוא בעל יתרונות רבים שאחד מהם הוא השליטה המלאה שיש על הפרסום, על התקציב ועל ההוצאות. קידום ממומן הוא גם קידום ששולט בתזמון המודעות, מה שאומר שאתם מפרסמים רק מתי שאתם רוצים. אם אתם לא רוצים לבזבז קליקים בלילה כי אתם חושבים שהגולשים בלילה לא באמת מחפשים את השירותים שלכם, אתם יכולים להגדיר שהקמפיין לא יעבוד בשעות הללו.

אם אתם רוצים שהמודעות יפסיקו להתפרסם בכניסת השבת וימשיכו מיד עם צאת השבת, גם את זה אתם יכולים להגדיר. יש שליטה מלאה על זמני הפרסום מה שעובד לטובתכם.

בשביל להצליח צריך ניהול מקצועי!

קידום ממומן הוא אם כן ניהול של קמפיין פרסומי, קמפיין שמתחיל מהקמה נכונה שלו, ממשיך עם ניהול נכון שלו, ביצוע בחינה שלו כל הזמן ויצירת שינויים בהתאם לצרכים. קמפיין כזה צריך להיות מנוהל על ידי חברה מקצועית, חברה שתדע לקחת את התקציב ולהוציא ממנו כמה שיותר עבור הלקוח שלה. אם אתם מחפשים חברה כזו, חברת Highweb היא בדיוק בשבילכם.

ב- Highweb מתייחסים לכל קמפיין בכל סדר גודל שהוא ברצינות ומנהלים אותו בצורה המקצועית ביותר בכדי שהוא יהיה יעיל ויביא לתוצאות. צוות החברה מורכב מאנשי פרסום שמומחים במערכת של גוגל והם ישמחו לנהל לכם את הקמפיין בצורה מושלמת.

אז קדימה למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר וקבלו מידע נוסף!

לקבלת הצעת מחיר לקידום